FLUXEFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

+2
MotherLover
martin314
6 posters

Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Fri 30 Dec 2011, 19:59

Nechcel
som aby si chalani v ali G.D.I. zavideli medzi sebou, že jeden člen ma
graviton a ten druhy nie. Tak dnes padol ten druhy, tiež bol postaveny
na 2/3.

Obrancovi prajem rychlu obnovu.

Venovane ali vrrrrr.

dňa (27.12.2011) sa v boji stretli tieto flotily::


Ronin -vs- Terminator

Útočník: Ronin
Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Minigun
Veľký transportér............ 50
Krížnik............ 230

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
Útočník: Ronin
Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Minigun
Krížnik............ 100

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
-= V S =-

Obranca: Terminator
Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Missilelauncher
Ľahký stíhač............ 50
Solárny satelit............ 3.247

Raketový komplet............ 1.062
Malý planetárny štít............ 1

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
- po boji -

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Stick
Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
Útočník: Ronin
Veľký transportér............ 30 . . . . . .(stratil: 20)
Krížnik............ 229 . . . . . .(stratil: 1)

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
Útočník: Ronin
Krížnik............ 100 . . . . . .(stratil: 0)

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
Obranca: Terminator
Ľahký stíhač............ 0 . . . . . .(stratil: 50)
Solárny satelit............ 0 . . . . . .(stratil: 3.247)
Raketový komplet............ 0 . . . . . .(stratil: 1.062)
Malý planetárny štít............ 0 . . . . . .(stratil: 1)

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
Obranca Terminator bol zničený.

Útočník vyhral bitku!
Získava: 206.020 kovu 180.789 kryštálov a 185.456 deutéria.

Útočník stratil celkom 269.000 jednotiek.
Obranca stratil celkom 10.461.500 jednotiek.
Na týchto súradniciach sa teraz vznáša 145.000j. kovu a 3.335.500j. kryštálov.
Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Hr
Šanca na vznik mesiaca je 20%

-= Výsledok boja =-
(Za předpokladu, že útočník sebral trosky)
Útočník získal po odečtení ztrát: 3.783.765
Útočník ztratil: 269.000
Obránce ztratil: 10.461.500
Celkové škody: 10.730.500

-= Recyklačné správy =-
Tvoje recyklátory, v celkovom počte: 48 majú nákladovú kapacitu 960.000
V cieľovom priestore sa vznáša 145.000 kovu a 3.347.000 kryštálov
Podarilo sa uspešne naložiť
145.000 kovu a 815.000 kryštálov

Tvoje recyklátory, v celkovom počte: 130 majú nákladovú kapacitu 2.600.000
V cieľovom priestore sa vznáša 0 kovu a 2.532.000 kryštálov
Podarilo sa uspešne naložiť
0 kovu a 2.532.000 kryštálov

Expertní bilance ztrát a zisku
Útočník Ztratil.........Získal..............Rozdíl
140.000................351.020.............211.020
127.000..............3.516.289...........3.389.289
2.000..................185.456.............183.456
--------------------------------------------------
Spolu: ..................................3.783.765

Obranca Ztratil.........Získal..............Rozdíl
2.284.000....................0..........-2.284.000
6.554.000....................0..........-6.554.000
1.623.500....................0..........-1.623.500
--------------------------------------------------
Spolu: ................................-10.461.500
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Fri 30 Dec 2011, 20:07

Kriste pane, co uz tito hraci postuju, chudak lamacik sa tesil ze bude mat hviezdu a takto mu to sejmu. Vlastne, aby toho nebolo malo, prispievajuci tlieskaju a jasaju nad exemplarnym vykonom utocnika. Normalne som si musel dve na papulu natrieskat, aby som na klasickom fore nesposobil moderatorom ujmu na zdravi pri vyhodnocovani typu prispevku, ktory som tam chcel dat. Plujem ja zelene chrachle na take postovane bitky a hadzem svoju pecen, srdce, zaludok i preplnene hrube crevo do vsetkych prispievajucich, ktorym sa bitka pacila. Moj ty boze to snad neni pravda... Najebaneho Slotu v tankoch na Vas spiny zasrane...
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  martin314 Fri 30 Dec 2011, 20:20

Nancy pekne si mu ogrcal tu BSku ale som zvedavy ci mu tam hodi niekto este vedsi grc Smile Smile Smile
martin314
martin314

Počet príspevkov : 31
Join date : 2011-12-22

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  DesertEagle Fri 30 Dec 2011, 21:03

ale nooo nancy kľuuuud Very Happy toto ma len utvrdilo v tom, že musím spraviť ten tutoriál, ktorý som spomínal..chudáčik nováčik si myslí, že hviezda je neviem aká super, ale bude si musieť asi trochu počkať
keby mu to nestrelil tento útočník, tak by to strelil niekto iný
obrancovi prajem rýchlu obnovu a vyser sa na hviezdu Smile
DesertEagle
DesertEagle
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 2011-12-22

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  martin314 Fri 30 Dec 2011, 21:31

preco ho nenehas stavat co chce sak aj skusenejsi hraci davali prebytocne HS na recyklaciu a nebolo to tak davno Dixt [Live] vs bestialka [SGC] and BISMARCK [NMS] -> TD: 67.574.000 - Hviezdy padali What a Face
martin314
martin314

Počet príspevkov : 31
Join date : 2011-12-22

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  MotherLover Sat 31 Dec 2011, 03:22

hviezda je pan, uz som ju az raz vyuzil a to ked som skusal ci funguje, takze nechajte fesaka nech si ju stava a nezavidte semraci pig
MotherLover
MotherLover

Počet príspevkov : 13
Join date : 2011-12-25

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Tue 10 Jan 2012, 05:06

Takze toto je ten dvovod sangy, preco tu spominas davnu minulost. V pritomnosti mi nemas co vytknut tak sa hrabes v archivoch Very Happy No kamarat moj, co Ti k tomu povedat. Vies kolko novacikov chodi na forum? Takmer ziaden. Vies kolkym pomohla tato Tvoja bitka? Iba Tebe. Ty luza a Ty sa ides do mna navazat a hodnotit ma?
Mozno si to myslel dobre, no v ziadnom pripade to dobre nie je sa zobud Ty po temene prastena, vytocena kopa srakor v hlave Rolling Eyes
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Sangy Tue 10 Jan 2012, 08:51

Ked je toto individum top 1 na nejakom vesmire, nech mi niekto nechce nahoroviť, že ten vesmir nie je totalne v riti. :-)


To že chodi malo novačikov na forum, nie je môj problem, hadam odomna nechceš aby som v hre každemu od top 100 a nižšie posielal PM a vysvetľoval im ako sa ma chraniť a stavať graviton.

Ked si mi to tu postol a zvozil, až som sa išiel pozrieť, že čo to za top letca mi zvozilo boj. Minulosť som vytiahol iba preto, aby si sa uvedomil, predtym ako čokolvek napišeš ku každemu boju.

Sangy

Počet príspevkov : 12
Join date : 2012-01-08

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Tue 10 Jan 2012, 16:42

Sangy wrote:To že chodi malo novačikov na forum, nie je môj problem, hadam odomna nechceš aby som v hre každemu od top 100 a nižšie posielal PM a vysvetľoval im ako sa ma chraniť a stavať graviton.
Ty uz ani nevies, co pises moj. Pisal si, ze si boj dal na forum, aby si ukazal novym, ako to nerobit. Podla mna je to riadna blbost, taka velka ako sam autor Very Happy Nikomu nemusis nic pisat, ja ked zbadam takyto graviton tak to ani neriesim. Rozhodne to chladnokrvne neodpalim a nesnazim sa s tym na fore frajerit, ako Ty. Zrejme na viac nemas takze ok uznavam Tvoj vysoky skill Very Happy a rozhodne prajem ucitela, co Ta to nauci hrat tak, aby si nemuslel takychto chudacikov takto brutalne odstrelovat Very Happy
Sangy wrote:Ked si mi to tu postol a zvozil, až som sa išiel pozrieť, že čo to za top letca mi zvozilo boj. Minulosť som vytiahol iba preto, aby si sa uvedomil, predtym ako čokolvek napišeš ku každemu boju.
Moju minulost drahy si vytiahol preto, ze si neuniesol moju tvrdu kritiku a chcel si si nejako ulavit. Si looser, daj si deli pistaciu Razz
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Sangy Tue 10 Jan 2012, 17:20

nie, moj, chcel som poukazať, že aka rozdvojena osobnosť nam tu ogrciava BS. A nestrelil by si? počul som, že si na capelle lietal aj na obranu iba so satelitmi, tak pšššt(vyhovorka, že to bolo ičko neobstoji, ten hrač bol aktivny).

Sangy

Počet príspevkov : 12
Join date : 2012-01-08

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Kukučka Tue 10 Jan 2012, 17:25

Nancy si sereš do úst však vieš čo píšeš však ti si lietala aj po par satelitoch a mal som tu česť nie ti tu píšeš že chudákovi striela satelity a čo sa ma nato len kukať však o tom je ta hra ,a čo keď je to nováčik však 1 rade dám dačo iné nie gravitón a ti isto lietaš po obrane stale len po obrane tak sa uvedom nie kec za kecom .
.

Kukučka
Kukučka

Počet príspevkov : 17
Join date : 2012-01-04
Bydlisko : STROM

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Tue 10 Jan 2012, 17:35

Aha dvaja tepli bratia dosli. Chlapci moji, uz neviete co by ste napisali na svoju obranu, tak ideme pocul som ze... hovorili ze... Vidim, ze Vam logika pracuje na plne obratky a jedine na co sa pri tom zmozete je bullshit? Naucte sa to hrat poriadne a netrapte Vase okolie svojou arogantnou hrou, ktora je akurat tak na horke zaplakanie Very Happy .
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Kukučka Tue 10 Jan 2012, 17:44

Ti tepla lezba alebo tranzvestita vieš ti čítať či to si sa nenaučil som hral na začiatku capellu a lietala si tam aj po par satelitoch ale nechceš si to priznať ,si nechaj tu plešinu naleštiť nie tu blud píšeš ja a sangy mi vieme svoje že si top švabka asi jedine chod na pieskovisko ti degeš alebo sa hraj z bábikou .Alebo choď za Rochniakom nech ti dačo spraví stou tvojou parochnou What a Face
Kukučka
Kukučka

Počet príspevkov : 17
Join date : 2012-01-04
Bydlisko : STROM

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Sangy Tue 10 Jan 2012, 18:09

Si smiešny, zatial si nič nevyvratil, lietaš po zisku tak ako všetci, či je to na satelity, alebo na obranu. Uražať ma môžeš koľko chceš, stale to berem iba ako virtualnu somarinu s ktorou zabijam čas. Sam nechapem, že som sa nechal vytočiť tebou. Všetky svoje prispevky berem späť. Nema to cenu si tu s tebou pisať. Zatial si tu nič poriadne nenapisal okrem uražok a uražok.

Vystupovanie maš na urovni 15 ročneho chlapca, počul som, že maš o trošku viac rokov. Tak pre mna divne spravanie, ak je to pravda to s tvojim vekom. Dostal si funkciu tu na flamearena, tak ti k nej gratulujem. A dufam, že budeš ešte veľmi dlho top 1 na capelle.

Sangy

Počet príspevkov : 12
Join date : 2012-01-08

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Tue 10 Jan 2012, 18:13

kukucka a sangy, chlapci dakujem, velmi ste ma pobavili. Bolo prijemne sa znovu chutne zasmiat. Drzte sa a citajte navody od skusenych rozhodne Vam to prospeje Very Happy
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Sangy Tue 10 Jan 2012, 18:18

ja môžem len dufať, že sa medzi nich radiš aj ty, od nikoho ineho by som navod na hranie ani nečital. :-)

Sangy

Počet príspevkov : 12
Join date : 2012-01-08

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Kukučka Tue 10 Jan 2012, 18:22

Nancy hahahahahhahahahahahah si si poleštila tu plešinku že návod sa troška uvedom ,nám návod netreba ale tebe asi príručku top lamér roka asi, mi vieme hrať narozdiel od teba nepotrebuje to dokazovať ti čo nás poznajú vedia svoje ale zato ostatní už vedia že si top odrb roka cena pre chuja roka je tvoja gratulujem
Kukučka
Kukučka

Počet príspevkov : 17
Join date : 2012-01-04
Bydlisko : STROM

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Tom's Hardware Tue 10 Jan 2012, 18:30

ja bohuzial navody nepisem. Nemozem, som lamiak. Poradit mozem jedine, co som sa tu od skusenych naucil. Strielajte nedokoncene gravitony novacikom cheers
Tom's Hardware
Tom's Hardware
Admin

Počet príspevkov : 78
Join date : 2011-12-21

https://fluxeforum.slovakforum.net

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Kukučka Tue 10 Jan 2012, 18:41

Nancy ti si fakt asi chorá na tu hlavu to mu ma ešte poslať suroviny na ten graviton asi že radšej on nech to dá dole ako druhí tak neviem neviem nemáš nič nové asi a ako si písala .
Mohol sa radšej dakoho opýtať či sa mu to oplatí stavať alebo nie ,ako aj mi sme sa tuto hru naučili od iních hráčov a keď dačo tak sme sa pýtali keď dačo .
Kukučka
Kukučka

Počet príspevkov : 17
Join date : 2012-01-04
Bydlisko : STROM

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  DesertEagle Tue 10 Jan 2012, 18:41

debata o hovne

Sangy vieš čo sa na tejto bitke nepáčilo mne? Ako si ju podal... Keby si to uviedol štýlom:
"Našiel som tento pokus o graviton za úplne malou obranou. Rozhodol som sa, že mu to strelím, lebo keby som to nespravil ja, našiel by to niekto iný. Obrancovi som ale poradil, nech si na tej planéte postaví vysoké nano a lodenice, našetrí všetky potrebné surky a dohodne sa s nejakým kamarátom, ktorý mu to potom zostrelí aby si zrecykloval sklo"

Áno aj ja som strelil pokusy o graviton, ale vždy som povedal obrancovi, kde spravil chybu. Ty si seba povýšil na pozíciu kráľa a obrancu na posledného žobráka lamiaka a to sa mi nepáči.
Budete si tu ďalej nadávať do buzerantov, lezieb, kokotov, píč, vŕtačiek, alebo postnete nejaké normálne bitky nech máme aj my niečo okomentovať?
DesertEagle
DesertEagle
Admin

Počet príspevkov : 52
Join date : 2011-12-22

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Sangy Tue 10 Jan 2012, 19:33

DesertEagle wrote:debata o hovne

Sangy vieš čo sa na tejto bitke nepáčilo mne? Ako si ju podal... Keby si to uviedol štýlom:
"Našiel som tento pokus o graviton za úplne malou obranou. Rozhodol som sa, že mu to strelím, lebo keby som to nespravil ja, našiel by to niekto iný. Obrancovi som ale poradil, nech si na tej planéte postaví vysoké nano a lodenice, našetrí všetky potrebné surky a dohodne sa s nejakým kamarátom, ktorý mu to potom zostrelí aby si zrecykloval sklo"

Áno aj ja som strelil pokusy o graviton, ale vždy som povedal obrancovi, kde spravil chybu. Ty si seba povýšil na pozíciu kráľa a obrancu na posledného žobráka lamiaka a to sa mi nepáči.
Budete si tu ďalej nadávať do buzerantov, lezieb, kokotov, píč, vŕtačiek, alebo postnete nejaké normálne bitky nech máme aj my niečo okomentovať?

tak mi tu quote aspon jeden moj prispevok kde som napisal aspon jedno slovo ktore si tu ty napisal.

Maš pravdu mal som to k BS napisať možno ako si to tu ty podal. Ale to by mi musel po zostrele obranca aspon napisať nejaku PM, iniciativa by mala isť naprv od neho, že sa chce niečo naučiť. Neprišla od neho žiadna sprava (pozitivna, negativna, nadavka), nič.

A k tebe nancy, mam čitať navody? :-) Jedine že v hre sa niečo zmenilo o čom neviem. Som asi taky ,,historik,, pamätnik, ale zadaj si na ogame forku do vyhľadania ,,First HOF sangy,, čo ti to schvalne vypľuvne. :-)

Sangy

Počet príspevkov : 12
Join date : 2012-01-08

Back to top Go down

Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M Empty Re: Basic 20% Ronin (vrrrrr) vs Terminator (G.D.I.) TD: 10,7 M

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum